Krzysztof Więsław dyrektorem finansowym klastra trzech hoteli sieci IHG

Krzysztof Więsław został regionalnym dyrektorem finansowym trzech hoteli: Intercontinental Warszawa oraz Holiday Inn Warszawa i Gdańsk.


Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w branży hotelarskiej. Od 2002 r. był związany z siecią Radisson, gdzie pełnił funkcję dyrektora finansowego w Radisson Blu Warszawa Centrum, a od 2003 r. regionalnego dyrektora finansowego na Polskę i Europę Południowo-Wschodnią, gdzie zarządzał działami finansowo-zakupowymi w hotelach Radisson Blu & Park Inn by Radisson w 11 krajach: Polsce, Słowacji, Czechach, Węgrzech, Austrii, Bułgarii, Rumunii, Chorwacji, Litwie, Łotwie i Estonii.  W czasie swojej kariery w Grupie Radisson odpowiadał m.in. za otwarcie 26 hoteli oraz wdrożenie w nich systemów księgowych i operacyjnych m.in. iScala, Opera, Micros, Material Control, a także zaprojektowanie i wdrożenie systemu raportowego SAP_BPC dla wszystkich hoteli w grupie.


Jako regionalny dyrektor finansowy w IHG będzie odpowiadał m.in. za zarządzanie operacjami finansowymi hoteli, przygotowanie budżetów i planów biznesowych, bieżące monitorowanie ich wykonania, zmierzające do wdrożenia strategii firmy i marki IHG oraz kształtowanie strategii operacyjnej hotelu poprzez kreatywne budowanie nowych rozwiązań problemów biznesowych.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.