Rekordowe zainteresowanie targami WorldHotel 2010

Do rozpoczęcia targów WorldHotel 2010 pozostało ponad 5 tygodni, a wydarzenie już notuje rekordowe zainteresowanie zarówno wśród dostawców produktów i usług dla branży hotelarskiej, jak i osób zwiedzających.


Do połowy sierpnia na tegoroczną edycję zgłosiło się już dwa razy więcej wystawców niż w analogicznym okresie w roku ubiegłym. Na WorldHotel 2010 nie zabraknie czołowych firm oferujących szeroki asortyment dedykowanych rozwiązań dla rynku HoReCa, które prezentowane będą w 6 sektorach tematycznych: wyposażenie i wystrój wnętrz hotelowych, tekstylia i galanteria hotelowa, sprzęt i środki do utrzymania i konserwacji obiektów, rozwiązania informatyczne, systemy rezerwacji i zabezpieczeń oraz infrastruktura rekreacyjna i SPA&Wellness. Z kolei dużą frekwencję zwiedzających zapowiada zdecydowany wzrost liczby osób rejestrujących się on-line. Targi cieszą się ogromnym zainteresowaniem nie tylko wśród właścicieli obiektów noclegowych, ale również wśród architektów oraz osób planujących inwestycje. III Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel odbędą się w dniach 29 września - 1 października br. w centrum MT Polska przy ul. Marsa 56C w Warszawie.


 - Rosnące w szybkim tempie zainteresowanie targami WorldHotel 2010 zarówno wśród wystawców, jak i zwiedzających dowodzi, że formuła tego wydarzenia organizowanego ściśle pod kątem przedstawicieli branżowych doskonale  się sprawdza. Ubiegłoroczna edycja WorldHotel pokazała, że kompleksowa oferta wystawców oraz towarzyszące targom atrakcyjne szkolenia dla branży zapewniły dużą frekwencję podczas wydarzenia, a co najważniejsze spełniły oczekiwania uczestników. Ten rok zapowiada się jeszcze bardziej obiecująco, bo impreza przyciąga coraz więcej osób związanych z rynkiem noclegowym, którzy chcą zapoznać się z najnowszymi trendami i ofertami firm – mówi Agnieszka Huszczyńska, prezes zarządu spółki MT Targi, organizatora WorldHotel 2010.


Na liście wystawców WorldHotel 2010 już teraz znajduje się wielu znaczących producentów i dostawców usług dla rynku HoReCa. Produkty meblarskie w dziale wyposażenie i wystrój wnętrz przedstawią takie firmy jak BB system, Fabryka Mebli Okrętowych FAMOS, Fast, czy Go In. Ofertę związaną z budową i wyposażeniem obiektów noclegowych pokaże VDS Europe, kolektory słoneczne zaprezentuje Viessmann, a doradzać w zakresie projektowania wnętrz będzie firma Shake.  Dodatkowo, na targach firma Hartman Tresore Polska zaprezentuje sejfy do obiektów noclegowych, Kandela przedstawi propozycję lamp i oświetlenia, Piórex - poduszki i kołdry, a Ridex Dekoracja pokaże różnorodne tkaniny, firany i zasłony. Tekstylia hotelowe i galanterię w odrębnym sektorze będą wystawiały również tak uznane firmy jak Andropol, Apriori, Decora Collection i Greno Biuro Handlowe, natomiast firma Lanwar zaprezentuje kosmetyki hotelowe. W dziale środki do utrzymania i konserwacji obiektów będzie można zapoznać się z usługami firm Chemitech i Polor. Poza tym, nie zabraknie też znanych firm oferujących rozwiązania informatyczne, systemy rezerwacji i zabezpieczeń m.in. LSI Software i Damovo oraz firm wyposażających hotele w sprzęt rekreacyjny i spa, w tym Bowling Zone i Yasumi. 


By wziąć udział w WorldHotel 2010 należy dokonać rejestracji. Zapisując się on-line na stronie www.worldhotel.pl/rejestracja uczestnikom przysługuje 50% zniżki na zakup biletu wstępu.


Na WorldHotel 2010 można dojechać transportem własnym lub środkami komunikacji publicznej. Centrum MT Polska przy ul. Marsa 56C oddalone jest zaledwie 9 km od Dworca Centralnego, 6 km od Dworca Wschodniego i 14 km od lotniska Okęcie. Przy obiekcie znajduje się 1500 miejsc parkingowych oraz stały postój taksówek. Poza tym, w sąsiedztwie kursuje 10 miejskich linii autobusowych z różnych miejsc Warszawy, a ze Śródmieścia i Dworca Wschodniego - Pociągi Kolei Mazowieckich.
 

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *