Już po raz trzeci internauci nagrodzą najlepsze obiekty hotelowe w Polsce

Gala wręczenia nagród TOPHOTEL2010 odbędzie się 30 września  w Hotelu Intercontinental w Warszawie. TopHotel2010 to pierwsza w Polsce nagroda przyznawana hotelom przez ich gości. Głosowanie w plebiscycie odbywa się za pośrednictwem Internetu oraz wyspecjalizowanej firmy badawczej. Rozstrzygnięcie konkursu zostawiamy w rękach ekspertów, którymi są sami Klienci. Z czystym sumieniem i z dumą nagradzamy laureatów, ponieważ mamy gwarancję najlepszego wyboru – mówi Patryk Dębski, Dyrektor ds. Marketingu i Biura Reklamy firmy Netmedia S.A. - właściciela serwisu hotele.pl i organizatora plebiscytu.


Każdy w oparciu o własne doświadczenia może oddać głos na swój ulubiony hotel spośród 50 nominowanych obiektów w 22 kategoriach. Głosowanie odbywa się na stronie internetowej serwisu hotele.pl i trwa do 15 września. Opinie klientów są dla nas ogromnie ważne. Każdego roku obserwujemy większe zainteresowanie obiektami, które cieszą się dobrą opinią hotelowych gości – mówi Dębski. W tym roku konkurs realizowany jest już po raz trzeci. Tegoroczna edycja Tophotel zaprezentuje również siłę opinii show biznesu! W nowej kategorii Tophotel Celebrity pokażemy preferencje polskich czołowych artystów, którzy wręczą nagrody swoim ulubionym hotelom – dodaje.


Organizatorem plebiscytu jest Netmedia S.A. - właściciel serwisu hotele.pl – lidera na rynku rezerwacji hotelowych on-line w Polsce.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *