10. urodziny kompleksu Czarny Potok Resort SPA & Conference w Krynicy-Zdroju

Podczas długiego weekendu 10. urodziny hotelu Czarny Potok świętowali jego właściciel Józef Wojciechowski z partnerką Patrycją Tuchlińską, rodziną, radą nadzorczą i zarządem J.W. Construction, pracownikami hotelu oraz gośćmi. Był tort urodzinowy i szampan. Do tańca po góralsku grała kapela Pogwizdani, gości rozbawiał Marcin Daniec, operowe variete przedstawili Adam Sobierajski i Iwona Socha, a wieczór zwieńczył koncert zespołu Golec uOrkiestra.

Kompleks hotelowy Czarny Potok składa się z 12 budynków z 236 wyposażonymi pokojami i apartamentami. Wyróżnia się górskim potokiem przepływającym przez teren hotelu. Od 2012 r. zatrzymało się tu ponad 1 mln gości. Hotel jest chętnie odwiedzany przez rodziny z dziećmi ze względu na urozmaiconą ofertę rekreacyjną: basen, brodzik, basen z piłeczkami, tunelami i labiryntem, gaming room z VR. Oferuje też kręgielnię i minipole golfowe, tenis stołowy, rowery, siłownię. W centrum konferencyjnym z dziewięcioma salami przez 10 lat zorganizował tysiące wydarzeń, konferencji, spotkań biznesowych, a w sali bankietowej, która może pomieścić 320 osób, odbyły się setki firmowych przyjęć, wesel, bali i zabaw w góralskim stylu, a także imprez, jak pokazy mody, wybory miss.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.