DEBIUT ROKU 2022 – Verte Warszawa Autograph Collection   "HOTELARZ"

W styczniowym wydaniu "Hotelarza" ogłaszamy wyniki naszego podsumowania roku 2022, w którym wyróżniamy ludzi, hotele, marki i sieci. W kategorii Debiut Roku tytuł ten zdobyły dwa hotele ex aequo. Jednym z nich jest Verte Autograph Collection Warszawa.

Pierwszy w Polsce hotel pod soft brandem Autograph Collection sieci Marriott. Otwarty po kilkuletniej rewitalizacji połączonych pałaców Branickich i Szaniawskich przy ul. Miodowej w sąsiedztwie Zamku Królewskiego. Powstałe na początku XVIII wieku pałace zostały zniszczone podczas II wojny i odbudowane latach 50. według wizerunku utrwalonego na płótnach Canaletta, malarza Warszawy. W wyniku modernizacji wnętrza łączą w sobie wyeksponowane oryginalne elementy, jak ozdobne sztukaterie, balustrady, kamienne zdobienia, z nowoczesnym podejściem. Każdy z 94 pokoi charakteryzuje odmienny wystrój, jednak wszystkie łączy niecodzienny design, najlepszej jakości materiały – naturalne drewno, chłodny kamień, tkaniny o grubym splocie oraz historia interpretowana z lekkim przymrużeniem oka. Ofertę uzupełnia restauracja KUK, której szefem kuchni jest Maciej Majewski, wieloletni szef kuchni hotelu Sofitel Victoria, a śniadania serwowane są w nowym szklanym pawilonie. Do tego 800 m kw. przestrzeni konferencyjno-eventowej z największą salą Warszawa na 350 osób, którą można podzielić na Nowe Miasto, Powiśle i Solec, średnią na 60 osób z możliwością podziału na sale W i Z oraz najmniejszą Stare Miasto.

"To nie tylko nocleg, to doświadczenie", "Wyjątkowy pobyt w wyjątkowym miejscu, niepowtarzalny wystrój wnętrz: czarująca atmosfera tamtych czasów", "Dopracowany każdy szczegół wykończenia" - zdążyli już ocenić goście, którzy mieszkali w tym 94-pokojowym hotelu, otwartym pod koniec listopada.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *