Kaja Wachowska odchodzi z Hilton Garden Inn Kraków Airport. Hotel szuka nowego dyrektora   PERSONALIA

Kaja Wachowska, zarządzająca przez ostatnie cztery lata hotelem Hilton Garden Inn Kraków Airport, podjęła decyzję zmianie i przejściu do branży IT. Spółka Kraków Airport Hotel rozpoczęła rekrutację nowego dyrektora generalnego.

Kaja Wachowska związana była z hotelarstwem przez ostatnie 14 lat. Zaczynała w Novotelu Kraków Centrum na stanowisku sales coordinator, a następnie została sales managerem. W 2014 roku przeszła do przygotowywanego do otwarcia kompleksu DoubleTree by Hilton – Hampton by Hilton. Dwa lata później została kierownikiem ds. sprzedaży i marketingu w Hilton Garden Inn Kraków Aiport, a w 2018 r. dyrektorem generalnym tego hotelu.

„Przełom roku jest dla mnie czasem najtrudniejszej decyzji na mojej zawodowej ścieżce. Po 14 latach w branży HoReCa, ostatnich czterech latach w roli Dyrektora Generalnego hotelu Hilton Garden Inn Kraków Airport podjęłam decyzję o zmianie i przejściu na nową ścieżkę zawodową w branży IT, którą wytyczyłam dla siebie rok temu i jestem gotowa na nowe wyzwania” – poinformowała na Linkedin. „Ostatnie cztery lata w Hilton Balice Team znaczą dla mnie bardzo wiele. To miejsce, w którym powierzono mi odpowiedzialne zadanie zbudowania zespołu opartego na wartościach, zespołu, który będzie realizował ambitne wyniki i działał w kulturze organizacyjnej opartej na szacunku, uczciwości, zaufaniu i rozwoju. Te cele osiągnęłam i doszłam do obecnego momentu dzięki temu, że Kraków Airport Hotel to firma, w której dostałam wolność do realizowania swoich pomysłów, podejmowania decyzji i brania odpowiedzialności za swoje działania”.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *