Marriott wycofuje się z pornografii

Sieć Marriott International rezygnuje z kanałów dla dorosłych w swoich hotelach. Nie będzie ich w nowo otwieranych obiektach, a z już działających znikną do 2013 roku, gdy wygaśnie obecna umowa z ich dostawcą.


„Naszą zasadą jest utrzymywanie treści dla dorosłych z dala od zasięgu dzieci i wszystkich, którzy nie życzą sobie z nią jakiegokolwiek kontaktu. Przykładamy dużą wagę do tego, aby każdy gość mógł zablokować te treści” napisał w specjalnym oświadczeniu rzecznik Marriotta. „Zmieniająca się technologia i różnorodny dostęp gości do rozrywki zredukował wpływy hoteli i ich właścicieli uzyskiwane z filmów na życzenie, w tym filmów dla dorosłych. Pracujemy w dostawcami rozrywki w pokojach (in-room entertainment providers) i dostawcami technologii (technology vendors), aby zapewnić gościom rozrywkę nowej generacji. Nowa platforma internetowa umożliwiająca oglądanie filmów na życzenie ułatwi nam wyjście z tradycyjnego systemu hotelowego wideo, który zawiera treści dla dorosłych w menu i jednocześnie zapewni gościom większy wybór i kontrolę nad tym, co oglądają”.  


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *