Seidorf Mountain Resort ze 130-pokojowym aparthotelem

Z początkiem lutego w Seidorf Mountain Resort w Sosnówce między Jelenią Górą a Karpaczem, gdzie działa już 5-gwiazdkowy hotel, otwarty zostanie aparthotel ze 130 apartamentami.

Apartamenty Seidorf od 25 do 38 m kw. – większość dwupokojowa – z aneksami kuchennymi zlokalizowane są w jednym budynku, w którym znajdzie się też restauracja Kazalnica, strefa wellness i sala zabaw dla dzieci. To kolejny etap kompleksu powstającego na wzgórzu Kazalnica 700 m n.p.m. w otoczeniu Karkonoskiego Parku Narodowego.

W 2018 r. oddano do użytku Villę Seidorf z 11 apartamentami w nowym budynku, a w 2021 r. otwarty został w odrestaurowanym budynku z XIX wieku 5-gwiazdkowy hotel z 27 pokojami, restauracją Szyszka oraz strefą SPA & wellness z pięcioma gabinetami, dwoma basenami wewnętrznymi, basenem zewnętrznym, saunarium i jacuzzi.

Do końca roku ruszyć ma jeszcze Osada Seidorf z 64 apartamentami w czterech budynkach, a w przyszłym roku Rezydencja Seidorf z 40 apartamentami. W Sosnówce rozbudowywany jest też drugi kompleks – Lake Hill grupy Europlan. Po otwartym w 2019 r. 4-gwiazdkowym Lake Hill Resort & Spa ze 173 pokojami, w 2021 r. oddano do użytku Apartamenty Lake Hill w dwóch budynkach z 89 jednostkami mieszkalnymi, a trwa budowa trzeciego etapu z 80 dwupokojowymi apartamentami w 10 budynkach oraz 20 czteropokojowymi willami. •


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *