Dobry Hotel zarządza centrum eventowym Butelkownia przy Moxy Warszawa

Grupa Dobry Hotel objęła w zarządzanie centrum eventowe Butelkownia o powierzchni blisko 1 tys. m kw. połączone z hotelem Moxy Warszawa Praga w Centrum Praskim Koneser. Butelkownia obejmuje reprezentacyjne foyer oraz salę główną o powierzchni 675 m kw. Dobry Hotel, zarządzający obecnie 17 hotelami, poszerzył tym samym swoje portfolio warszawskich lokalizacji, w których znajdują się już hotele Moxy Praga i H15 Boutique.

– Przejęcie w zarządzanie tak wyjątkowego obiektu pozwala uzupełnić obszar eventowy Grupy Dobry Hotel, która dostosowując się do potrzeb zarówno gości, jak i całego rynku, stale poszerza swoją ofertę o obiekty z różnych segmentów usług – mówi Daniel Łukaszewicz, dyrektor zarządzający Grupy Dobry Hotel.

– Kierujemy już nie tylko samymi hotelami, ale także niezależnymi restauracjami czy właśnie centrum eventowym. W kwestii ciekawych, angażujących wydarzeń Warszawa jest bardzo aktywnym miejscem, a praski Koneser ma swoją renomę na mapie stolicy. Tym bardziej przejęcie Butelkowni to niezwykle istotna akwizycja dla Grupy Dobry Hotel.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *