Sofitel Victoria pierwszym hotelem w Polsce z koncepcją Fit Room

Sofitel Victoria jako pierwszy hotel w Polsce wdrożył koncepcję Fit Room, czyli możliwość treningu w pokoju z użyciem akcesoriów Technogym. By dostarczono je do pokoju, wystarczy zgłosić taką chęć obsłudze.

Do dyspozycji goście hotelu otrzymują matę do ćwiczeń, hantle, piłkę fitness oraz zestaw Technogym Case z różnymi rodzajami gum oporowych, rollerem i piłeczką do masażu. – Hotel Sofitel Warsaw Victoria koncentruje się na tworzeniu pozytywnych doświadczeń gości i dbaniu o to, by podczas podróży mogli w pełni wypocząć.

Dlatego też jednym z naszych głównych celów rozwojowych jest poszerzanie oferty wellness w hotelu. Od wielu lat wciąż obserwujemy i wdrażamy najnowsze trendy w sektorze hotelowym, aby nasz hotel mógł oferować usługi na światowym poziomie – mówi Anna Taperek, manager ds. rekreacji w Sofitel Warsaw Victoria.

– Koncepcja zaproponowana przez Technogym, czyli dostępność przyborów do ćwiczeń w pokoju, to kolejny krok, który podjęliśmy dla podwyższenia satysfakcji naszych gości. Z opinii gości wiemy, że był to strzał w dziesiątkę. Technogym to marka sprzętu treningowego oraz dostawca konceptów wellness i fitness dla klubów sportowych, hoteli i użytkowników prywatnych.

– Współpraca Technogym z Sofitel Warsaw Victoria to dowód na to, że sektor hotelowy w Polsce idzie z duchem czasu i wychodzi naprzeciw potrzebom gości – uważa Agnieszka Sochar, key account manager hospitality w ITP SA, oficjalnym przedstawicielu marki Technogym w Polsce. – Opcja treningu w pokoju cieszy się coraz większą popularnością w hotelach na całym świecie.

Dzięki akcesoriom Technogym można wykonać trening o dowolnej porze dnia i nocy w spokojnym, kameralnym otoczeniu, bez konieczności przygotowywania się na siłownię. •


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *