Stanisław Wilgocki przechodzi na emeryturę

Stanisław Wilgocki, wieloletni dyrektor generalny Mercure Gdańsk Posejdon, dyrektor regionalny IGHP w woj. pomorskim, z końcem stycznia przechodzi na emeryturę. „52 lata w branży, blisko 47 w Orbisie. Stanisław Wilgocki, człowiek legenda, dyrektor Mercure Gdańsk Posejdon, przechodzi na zasłużoną emeryturę (choć trudno w to do końca uwierzyć)” – poinformował Orbis w swoich mediach społecznościowych.

„Jest cenionym hotelarzem, szefem, współpracownikiem, przyjacielem, kolegą. JEST IKONĄ! Stanisław to pasja, determinacja, gościnność, empatia, odwaga, entuzjazm, profesjonalizm!”. Z branżą związany był od 1970 r. W 1976 r. został kierownikiem „zakładu gastronomicznego” w Grand Hotelu Sopot. W 1985 r. związał się z hotelem Novotel Marina Gdańsk, gdzie w roku 2003 objął stanowisko dyrektora. Od 2010 r. pełnił funkcję dyrektora hotelu Mercure Gdańsk Posejdon.

Wieloletni członek zespołu oceniającego obiekty hotelarskie na terenie woj. pomorskiego. Dyrektor regionalny Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego od 2016 r., gdy stworzono te funkcje w strukturach IGHP. •


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *