W Warszawie ruszył 4-gwiazdkowy Stay inn by Frost   OTWARCIA

W Warszawie na rogu ul. Hynka i Słowiczej w pobliżu Lotniska Chopina otwarty został 4-gwiazdkowy hotel Stay inn by Frost z 89 pokojami, konceptem kulinarnym Mono Kitchen, strefą SPA & wellness z basenem i częścią konferencyjną o powierzchni 300 m kw.

To drugi hotel pod marką Stay inn, pod którą pierwszy otwarty został w 2015 r. na gdańskiej Starówce (w grupie działa też pensjonat Perła Sudetów by Stay inn w Karpaczu). Jeszcze przed otwarciem zapowiadano, że cały obiekt powstanie w oparciu o najbardziej ekologiczne rozwiązania z fotowoltaiką i systemem pomp geotermalnych z odwiertami na głębokości 150 m.

Pokoje rozlokowane na pięciu piętrach mają od 23 do 28 m kw., koncept Mono Kitchen, działający już w Gdańsku, oferować ma „naturalną kuchnię bazującą na świeżych i najwyższej jakości składnikach – sezonowych warzywach i owocach, starannie wyselekcjonowanych gatunkach mięs, ryb i owoców morza”, zaś część konferencyjną będzie można podzielić na trzy sale. Dyrektorem generalnym hotelu został Tomasz Schulz, który przez blisko 15 lat zarządzał Pałacem Mierzęcin Wellness & Wine Resort w woj. lubuskim.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *