Maciej Lipnicki dyrektorem Elements Hotel & Spa w Świeradowie-Zdroju   PERSONALIA

Maciej Lipnicki awansował na stanowisko dyrektora generalnego Elements Hotel & Spa w Świeradowie-Zdroju z 291 pokojami, otwartego latem ub.r.

Z branżą związany jest od blisko 15 lat. Zaczynał w Hotel & Medi Spa Biały Kamień w Świeradowie-Zdroju jako barman, a następnie bar manager. W tym samym mieście pracował potem w  Hotel & Medical Spa Malinowy Dwór i Cottonina Villa & Mineral Spa Resort. W 2013 r. trafił do kameralnego 5-gwiazdkowego Grape Hotel & Restaurant we Wrocławiu, gdzie doszedł do stanowiska F&B managera. W 2017 r. objął stanowisko general manager of restaurants w Marriott Warszawa, zarządzając sześcioma punktami gastronomicznymi w hotelu. Po 1,5 roku przeszedł do przygotowywanego do otwarcia 5-gwiazdkowego kompleksu Green Mountain w Karpaczu sieci Górskie Resorty, zostając F&B managerem. Jesienią 2021 r. w kolejnym przygotowywanym do otwarcia obiekcie Górskich Resortów – Elements Hotel & Spa został dyrektorem gastronomii, latem 2022 r. – dyrektorem operacyjnym, a teraz dyrektorem generalnym.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *