Aneta Wodyk prezesem PHH Hotele   PERSONALIA

Rada nadzorcza spółki PHH Hotele, należącej do Grupy Kapitałowej Polski Holding Hotelowy, powierzyła funkcję prezesa zarządu Anecie Wodyk, która ostatnio związana była z Polskim Holdingiem Nieruchomości, gdzie odpowiadała za projekty hotelowe, a wcześniej z CFI Holding. PHH Hotele skupia obiekty, które należały wcześniej do sieci Hotele AMW, a obecnie przechodzą remonty generalne i część działała będzie pod markami globalnymi.

Posiada 27 lat doświadczenia w branży, zaczynając od pracy na stanowisku recepcjonistki dochodząc do dyrektora hotelu. Doświadczenie zawodowe zdobywała przy organizacji pierwszego w Polsce Centrum Konferencyjnego Falenty w Warszawie. Zaangażowana była także w projekty hotelowe niezależnych hoteli w Polsce m. in. Król Kazimierz w Kazimierzu Dolnym i Warsaw Plaza Hotel. W 2014 r. rozpoczęła generalny remont Centrum Konferencyjnego Falenty, przeprowadzając go także przez proces rebrandingu. Równolegle piastowała stanowisko dyrektora generalnego 4-gwiazdkowego hotelu Warsaw Plaza Hotel. 0d 2015 do 2019 r. była członkiem rady nadzorczej w spółce CFI HOLDING S.A.  posiadającej w swoim portfolio kilka hoteli w Polsce. Ostatnio, od kwietnia 2021 do marca 2023 r., związana z Polskim Holdingiem Nieruchomości S.A., gdzie odpowiadała za projekty hotelowe i nadzór operacyjny m. in. nad działalnością Regent Warsaw Hotel. Jest absolwentką Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie, gdzie uzyskała tytuł Executive Master of Business Administration (MBA). Ukończyła studia na kierunku Turystyki i Rekreacji o specjalności Hotelarstwo i Gastronomia.

W PHH Hotele zastąpiła Urszulę Bąkowską-Morawską, która pełniła funkcję prezesa od maja ub.r., a wcześniej była wiceprezes zarządu spółki Interferie, włączonej do PHH w marcu 2022 r. PHH Hotele skupia 12 obiektów należących wcześniej do Agencji Mienia Wojskowego m.in. Reytan w Krakowie, Ikar w Poznaniu, Wieniawa we Wrocławiu, Reymont w Łodzi, Huzar w Lublinie czy Hetman w Rzeszowie, w których rozpoczęły się generalne remonty, po których wejdą pod marki sieci Marriott, IHG i Best Western.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *