Arkadiusz Labudda dyrektorem hotelu Number One by Grano   PERSONALIA

Arkadiusz Labudda, który ostatnio wprowadzał na rynek hotel Belmonte w Krynicy-Zdroju został nowym dyrektorem hotelu Number One na Wyspie Spichrzów w Gdańsku należącego do sieci Grano Hotels. Za cel stawia sobie stworzenie najlepszego hotelu rodzinno-sportowego w Gdańsku. W Number One nie zabraknie również nowych udogodnień dla dzieci oraz zwierząt.

Arkadiusz Labudda ma ponad 20-letnie doświadczenie w branży hotelarskiej. Od 2004 r. był odpowiedzialny za projekt budowy Domu Zdrojowego firmy deweloperskiej Inpro, a po jego otwarciu został jego dyrektorem generalnym. Był też zaangażowany w otwarcie hotelu Oliwskiego w Gdańsku w 2008 r., wybudowanego przez Inpro.W 2020 r. wprowadzał na rynek hotel Grano w Gdańsku na Wyspie Spichrzów. W 2021 r. został dyrektorem przygotowywanego do otwarcia 5-gwiazdkowego hotelu Belmonte w Krynicy-Zdroju, który otwarty został w kwietniu ub.r.

Obecne przedsięwzięcie to 172-pokojowy hotel Number One otwarty w 2017 r.  Celem nowego dyrektora generalnego jest stworzenie najlepszego hotelu rodzinno-sportowego w mieście, gdzie chce, zapewnić dzieciom wyjątkowe traktowanie. - Dzieci to szczególni goście, w moim pojęciu to prawdziwe VIPy, które zasługują na szczególne traktowanie.  Dlatego w naszym hotelu zapewnimy dla nich  specjalne udogodnienia, w tym pokoje rodzinne, sale zabaw oraz wyżywienie dostosowane do potrzeb najmłodszych gości mówi Arkadiusz Labudda.

Jego pasje sportowe, w tym kolarstwo górskie i nurkowanie, również znajdą odzwierciedlenie w zarządzanym przez nowego dyrektora hotelu. Arkadiusz Labudda chce zachęcać gości do aktywnego wypoczynku i stworzyć udogodnienia dla osób uprawiających kolarstwo MTB, kajakarstwo czy nurkowanie, ale także fotografię przyrodniczą oraz inne aktywności związane z naturą. Number One by Grano będzie też hotelem przyjaznym zwierzętom. –  Wiele rodzin posiada czworonożnych przyjaciół, z którymi trudno rozstawać się na czas urlopu.  Chcę podkreślić, że w naszym hotelu czworonogi będą zawsze mile widziane. Im również zapewnimy komfortowe warunki pobytu. Służyć temu będą specjalne udogodnienia dla zwierząt zapewnia Arkadiusz Labudda. 

Number One by Grano należy do sieci hotelowej Grano Hotels utworzonej w 2019 roku przez City Apart Management. Do obiektów marki należą również zlokalizowane na Wyspie Spichrzów: Grano Apartments (wcześniej Nowa Motława), Hotel Grano oraz Hotel Almond.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *