Z Accoru do Heimstaden Polska   PERSONALIA

Joanna Olszewska, ostatnio business development manager w zespole sprzedaży centralnej sieci Accor, dołączyła do zespołu Heimstaden Polska z sektora PRS na stanowisko head of customer care. To kolejna osoba, która przechodzi z hotelarstwa do PRS.

Karierę rozpoczęła w 2010 r. w recepcji Novotelu Szczecin Centrum. Po dwóch latach przeszła do Mercure Warszawa Grand, gdzie pracowała w dziale rezerwacji, a następnie w dziale konferencji i bankietów. Kolejnym etapem był warszawski Hilton i stanowisko group, convention & events sales executive. Po dwóch latach, w 2016 r., wróciła do Accoru, gdzie została regionalnym kierownikiem sprzedaży, a następnie zasiliła szeregi zespołu sprzedaży centralnej jako kierownik ds. klientów kluczowych. W czerwcu ub.r. awansowała na stanowisko business development managera, odpowiadając za utrzymywanie i rozwijanie relacji z kluczowymi klientami korporacyjnymi i biznesowymi grupy w Polsce.

– Cieszę się, że będę mieć wpływ na rozwój sektora PRS, który poprzez nową jakość najmu odpowiada na aktualne wyzwania na rynku mieszkaniowym. Wiem, jak ważne jest dla najemców poczucie komfortu, stabilności i bezpieczeństwa. Dlatego moim celem będzie zapewnienie najwyższego standardu obsługi: przyjaznego, partnerskiego i skoncentrowanego na potrzebach klientów. Wierzę, że dzięki temu każdy najemca Heimstaden będzie się czuł u siebie jak w domu – mówi Joanna Olszewska.

Heimstaden wszedł na polski rynek najmu instytucjonalnego jako właściciel i operator dwa lata temu, kupując blisko cztery tys. powstających mieszkań w kilku miastach od Budimeksu, Marvipolu (m.in. w kompleksie Unique Tower na Woli, w którym działa też Royal Tulip Apartments) i Eiffage za ponad dwa mld zł. W 2021 r. stanowisko head of operations objął w niej Przemysław Orchowicz, wcześniej dyrektor generalny Novotelu Warszawa Centrum, przez blisko 20 lat związany z Grupą Orbis i marką Novotel.

W 2022 r. Marta Karteczka, która zarządzała hotelem Vienna House Mokotów od otwarcia w 2019 r., została head of operations na Polskę w skandynawskim funduszu NREP, który wszedł na polski rynek PRS, przygotowując blisko 1,1 tys. mieszkań w czterech projektach pod najem instytucjonalny w Warszawie.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *