AH: Praktycznie o kształtowaniu cen w hotelach   AKADEMIA HOTELARZA

W czwartek 27 kwietnia w hotelu Courtyard by Marriott w Warszawie odbyło się kolejne ze szkoleń Akademii Hotelarza, tym razem poświęcone praktycznemu zastosowaniu polityki revenue management. W specjalistycznych warsztatach prowadzonych przez Rafała Burskiego, dyrektora ds. e-commerce Satoria Group, wzięło udział kilkunastu hotelarskich profesjonalistów z całej Polski.

Uczestnicy podczas całkodziennych warsztatów doskonalili swoje kompetencje z zakresu praktycznego zastosowania optymalizacji przychodów w hotelu, pracując przy komputerach na konkretnych przykładach. Otrzymali też innowacyjne, ale sprawdzone rozwiązania, które będą mogli teraz wykorzystać w codziennej praktyce zawodowej, aby zwiększać przychody w swoich hotelach.

Na kolejne spotkanie z Akademią Hotelarza zapraszamy już 11 maja, kiedy odbędzie się szkolenie "Dyrektor Hotelu - strateg i lider". Szczegóły dostępne są TUTAJ>>


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *