Puro Hotels wchodzi do Pragi   INWESTYCJE

Sieć Puro kupiła nieruchomość w centrum Pragi, gdzie planuje otworzyć hotel z ok. 160 pokojami. To kolejna zagraniczna inwestycja Puro Hotels po zakupie pod koniec 2021 r. działki w centrum Budapesztu.

„Z przyjemnością ogłaszamy, że Puro wchodzi do Pragi! Właśnie zabezpieczyliśmy nieruchomość w sercu miasta przy Revolucni 7. Kolejne 160+ pokoi Puro” – poinformował we wpisie na Linkedin Przemysław Wieczorek, prezes Puro Hotel Development. Obecnie budynek pełni funkcje biurowe z częścią handlowo-gastronomiczną na parterze. To pierwsza inwestycja Puro, która polegała będzie na adaptacji istniejącego budynku, a nie budowie nowego, np. w Budapeszcie udało się kupić jedyną niezabudowaną działkę w zabytkowej zabudowie ścisłego centrum Pesztu.

Obecnie w sieci Puro działa siedem hoteli w sześciu największych miastach Polski, a w tym roku zaczęła się budowa kolejnego hotelu w Warszawie w sąsiedztwie pl. Teatralnego. Jeszcze przed pandemią rozpoczęto też budowę hotelu w Katowicach, ale na razie jest ona wstrzymana.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *