HIRo 2022/2023 – Nominacje w kategorii Inwestor Roku   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Dziś pora na ogłoszenie ostatnich nominacji do nagrody Hotelarskie Inwestycje Roku (HIRo). Prezentujemy finalistów w kategorii Inwestor Roku, spośród których Kapituła dokona wyboru Laureata. A tego poznamy już 22 maja podczas gali na zakończenie Forum Hotel Investment Trends Poland.

Laureaci, nominowani za projekty zrealizowane od marca ubiegłego roku do lutego 2023, zostaną wyłonieni w pięciu kategoriach: Interior Studio Design, Pracownia Architektoniczna, Inwestor, oraz Inwestycja. W tej ostatniej kategorii swojego zwycięzcę wskażą, poza Kapitułą, także Czytelnicy "Hotelarza" w osobnym głosowaniu online, które zakończyło się w poniedziałek 8 maja.

Nominacje przyznaje Kolegium Redakcyjne „Hotelarza” po konsultacjach z członkami Kapituły. W tym roku w kategorii Inwestor Roku nominowani zostali:

NOMINOWANI:

BUDIZOL

Nominacja za:

Hotel Verte

Za inwestycję w Hotel Verte, Warsaw, Autograph Collection – pierwszy w Polsce pod tą marką sieci Marriott International – z 94 pokojami, autorską restauracją KUK by Maciej Majewski, basenem w podziemiu i 800 m kw. powierzchni konferencyjnej w pieczołowicie odrestaurowanych pod okiem konserwatora zabytków pałacach Szaniawskich i Branickich.


ARTUR KOZIEJA

Nominacja za:

 Radisson Blu Resort Conference Center

Za inwestycję w Radisson Blu Resort Conference Center, Ostróda Mazury – jedyny hotel pod międzynarodową marką ma Mazurach – z 238 pokojami, aquaparkiem, dwoma restauracjami i 2,3 tys. m kw. powierzchni konferencyjno-eventowej w budynku. Inwestycję rozpoczęła jeszcze w 2011 r. firma OPB Development, ale po osiągnięciu stanu surowego zamkniętego prace zamarły z powodu problemów finansowych inwestora. Ostatecznie firma OPB znalazła się w upadłości likwidacyjnej, a w 2016 r. syndyk wystawił ją na sprzedaż za 31 mln zł. W 2019 r. nieruchomość kupił Artur Kozieja i wznowił budowę, borykając się z różnymi problemami wynikającymi z zastanego stanu budynku.


JAN PILCH

Nominacja za:

 Hotel Saski Kraków

Za inwestycję w Hotel Saski Kraków, Curio Collection by Hilton – pierwszy w Polsce pod tą marką sieci Hilton – w trzech zabytkowych kamienicach koło Rynku z licznymi elementami nawiązującymi do bogatej historii miejsca, 117 pokojami, Salą Balową z ręcznie odrestaurowanymi freskami i ogromnymi, mosiężnymi żyrandolami, zdobionymi kryształami Swarovskiego, Regale Bar & Restaurant, oraz strefą SPA & wellness z basenem.


Wciąż możesz jeszcze zgłosić swój udział w Forum! Hotel Investment Trends Poland&CEE - to właśnie tu 22 maja 2023 roku w hotelu Renaissance Warsaw Airport, spotkają się wszyscy najważniejsi właściciele, dyrektorzy i inwestorzy z branży hotelarskiej w Polsce. To tu dyskutuje się o przyszłości rynku, tu ogłaszane są nowe projekty i tu prowadzone są najważniejsze kuluarowe rozmowy.

 SPRAWDŹ PROGRAM WYDARZENIA>>

 ZGŁOŚ SWÓJ UDZIAŁ>>


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *