Spotkajmy się na Forum HIT (22.05.2023)   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Szanowni Państwo,

Już za niecałe dwa tygodnie, w poniedziałek 22 maja w warszawskim hotelu Renaissance, odbędzie się kolejna edycja HIT – Forum Hotel Investment Trends Poland&CEE. To elitarne wydarzenie, podczas którego tradycyjnie w jednym miejscu spotkają się wszyscy najważniejsi decydenci rynku hotelarskiego w Polsce – inwestorzy, właściciele i kadra zarządzająca hoteli, top management sieci hotelarskich, deweloperów, banków, funduszy inwestycyjnych, architekci, projektanci wnętrz oraz dostawcy najlepszych rozwiązań i produktów dla branży.

W tym roku zaproszeni przez nas eksperci z Polski i całej Europy dyskutować będą o szansach i barierach rozwoju hotelarstwa. O przyszłości rynku condo i podejściu banków do finansowania inwestycji hotelarskich. O gąszczu marek hotelowych i o tym, czym kierować się przy ich wyborze. O optymalizacji kosztów budowy i działalności hoteli. Czołowi inwestorzy i doradcy podzielą się swoją wiedzą, jaka jest prawda o obecnym stanie rynku hotelarskiego. Wieczorem zaś podczas networkingowej gali ogłosimy laureatów konkursu HIRo – Hotelarska Inwestycja Roku w pięciu kategoriach m.in. Biuro Architektoniczne Roku i Pracownia Projektowania Wnętrz Roku.

Uczestnicy naszych wydarzeń zawsze podkreślają, że ogromnym atutem Forum HIT jest fakt, iż tutaj „można spotkać wszystkich najważniejszych graczy w jednym miejscu”, dzięki czemu jest to znakomita okazja nie tylko do poszerzenia swojej wiedzy, ale także umocnienia relacji biznesowych i zawarcia nowych.

Dlatego mam nadzieję, że w tym roku w gronie uczestników nie zabraknie także Państwa.

Zgłoszenia udziału stacjonarnego lub online wciąż można dokonać na naszej stronie www.hitpoland.pl, a także telefonicznie pod numerem 509 416 935

Zapraszam serdecznie!
Rafał Szubstarski
Redaktor naczelny miesięcznika „Hotelarz”


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *