…a na początku 2024 r. ruszyć ma Citi Hotel’s koło Ergo Areny

Polska sieć CFI Hotels Group zapowiada otwarcie w pobliżu hali Ergo Arena w I kwartale przyszłego roku czwartego obiektu pod swoją marką Citi Hotel's. 200-pokojowy obiekt powstaje w adaptowanym budynku usługowym.

Obecnie działają trzy obiekty Citi Hotel's: we Wrocławiu, podwarszawskim Raszynie Warszawa-Falenty i otwarty w marcu tego roku 114-pokojowy w Łodzi. W skład CFI Hotels Group wchodzi też pięć hoteli z blisko 750 pokojami: Warsaw Plaza koło toru wyścigów konnych na Służewcu, Król Kazimierz Hotel & Spa w Kazimierzu Dolnym i Masuria Hotel & Spa w Worlinach, należące poprzednio do upadłego Europejskiego Funduszu Hipotecznego.

W 2019 r. kupiono kompleks Best Western Premier i Best Western Efekt Express w Krakowie, który obecnie działa jako jeden niezależny Premier Kraków Hotel, oraz Grand Royal (d. Twardowski) w Poznaniu. Do grupy należy też 11 obiektów hotelowych, z których siedem działa pod marką Boutique Hotel’s, w tym cztery w Łodzi oraz we Wrocławiu, Sosnowcu i Bytomiu, trzy pod City Hotel’s, a jeden w Sosnowcu jako Art Hotel’s. •


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *