HIT – Hotel Investment Trends już 22 maja w Renaissance Warszawa

Już 22 maja w hotelu Renaissance Warszawa odbędzie się kolejna edycja HIT – Hotel Investment Trends Poland & CEE, organizowanego przez „Hotelarza” największego forum dla inwestorów hotelarskich w Europie Środkowo-Wschodniej. Gościem specjalnym będzie Mariana Oleksiv, przewodnicząca Państwowej Agencji Rozwoju Turystyki Ukrainy, odpowiednika polskiego Ministerstwa Turystyki.

Mariana Oleksiv związana jest z ukraińskim sektorem turystycznym od 17 lat, a Państwową Agencją Rozwoju Turystyki Ukrainy kieruje od 2020 r. Na Forum HIT przyjedzie spotkać się z polskimi hotelarzami na specjalne zaproszenie prezesa PHH Gheorghe'a Mariana Cristescu i wydawcy „Hotelarza” Krzysztofa Gonciarka.

Gościem specjalnym tegorocznego Forum HIT będzie też Paweł Borys, prezes Polskiego Funduszu Rozwoju, a wyniki hoteli w Polsce na tle regionu CEE przedstawi Alexander Robinson, director – industry partner w firmie STR. W gronie najważniejszych uczestników rynku hotelarskiego z Polski i Europy w tym roku dyskutować będziemy w panelu liderów rynku o wyzwaniach i perspektywach inwestycji hotelowych w Polsce; w panelu finansowym o barierach w finansowaniu tych inwestycji i o tym, jak próbować je pokonać; w panelu sieci o obecnej segmentacji marek od luxury do economy, zmianach w ich pozycjonowaniu i jej wpływie na ofertę franczyzową; w panelu inwestorów i doradców o tym, jak wygląda prawda o obecnym rynku hotelarskim, a w ostatnim panelu – o optymalizacji budowy i działalności hoteli.

HIT jest platformą skupiającą w jednym miejscu wszystkich najważniejszych uczestników rynku hotelowego: inwestorów i właścicieli hoteli, przedstawicieli sieci hotelowych i operatorów, banków, funduszy inwestycyjnych, deweloperów, architektów, projektantów wnętrz, ekspertów z różnych dziedzin branży hotelarskiej i nieruchomościowej oraz najlepszych dostawców produktów i usług dla hoteli. Forum towarzyszyć będzie także wieczorna gala, podczas której ogłoszeni zostaną laureaci konkursu HIRo – Hotelarskie Inwestycje Roku w kategoriach: Inwestycja, Inwestor, Biuro Architektoniczne i Studio Design.

Patronem strategicznym całego wydarzenia jest Polski Holding Hotelowy, patronami platynowymi Marriott International, Zdrojowa Invest & Hotels i Mextra, a patronem merytorycznym firma doradcza Pro Value. •


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *