RADISSON HOTEL GROUP: otworzył pierwszego Radissona Collection na Litwie….

Sieć Radisson Hotel Group otworzyła na Litwie pierwszy hotel pod marką Radisson Collection, pod którą działa po gruntownej renowacji wcześniejszy Radisson Blu Royal Astorija w Wilnie ze 119 pokojami.

Hotel na Starym Mieście otwarty został w 1901 r. – Cieszymy się, że możemy wprowadzić pierwszy hotel pod marką Radisson Collection na Litwie. Teraz goście będą mogli korzystać z naszych czterech marek – powiedział Tom Flanagan Karttunen, area senior vice president Western & Northern Europe w Radisson Hotel. W Wilnie działają też hotele Radisson Blu, przy lotnisku Park Inn by Radisson, a w Kownie Radisson Hotel.

Radisson Collection oferuje m.in. restaurację Astorija Brasserie z kuchnią francuską, Astorija Gin Bar z wyborem ginów z całego świata, na dachu sezonowy rooftop lounge, a w piwnicach Wine Cellar oraz pięć sal konferencyjnych łącznie na 250 osób i strefę wellness. – Z dumą rozpoczynamy naszą nową podróż jako hotel Radisson Collection na wpisanym na listę dziedzictwa UNESCO Starym Mieście w Wilnie, jednym z najciekawszych miast Europy, pełnym historii, natury i romantyzmu – stwierdziła Vilija Radzvilaviciene, dyrektor generalna hotelu.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *