…otwiera pierwszego Radissona Red w Serbii

Sieć ogłosiła debiut marki Radisson Red w Serbii. 88-pokojowy hotel otwarty ma zostać jeszcze w tym roku w Belgradzie. Zarządzać nim będzie chorwacka spółka PPHE Hotel Group, z którą Radisson Hotel Group zawarł strategiczne partnerstwo.

Radisson Red Belgrad zlokalizowany będzie w pobliżu Zgromadzenia Narodowego Republiki Serbii. Projekt został stworzony przez londyńsko- -zagrzebskie studio Atellior. Głównym elementem w lobby będzie czerwony samochód Zastava 750, wyprodukowany jeszcze w czasach Jugosławii przez fabrykę w Kragujevacu.

Goście będą mogli korzystać z terminali self check-in lub aplikacji hotelowej, aby uzyskać dostęp do swoich pokoi, sterować dowolnymi funkcjami pokoju czy zamawiać posiłki. Hotel zaoferuje restaurację na parterze, a na najwyższym piętrze przestrzeń co-workingową, elastyczne przestrzenie do organizacji imprez, na dachu zaś bar z widokiem na zabytkowe centrum miasta.

Radisson Red jest trzecim obiektem sieci w Serbii, wcześniejsze dwa również działają w Belgradzie: Radisson Collection, Old Mill oraz Art Hotel, Radisson Individuals. – Robimy kolejny znaczący krok w naszej strategii przybliżania tej tętniącej życiem marki podróżnym na całym świecie.

To nasz drugi hotel w ramach rozszerzonego partnerstwa z PPHE Hotel Group i ich chorwacką spółką zależną Arena Hospitality Group, po uruchomieniu w Chorwacji Grand Hotel Brioni Pula Radisson Collection w 2022 r. – poinformował Elie Younes, executive vice president & global chief development officer w Radisson Hotel Group.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *