Nowa dyrektor generalna Leonardo Royal Warszawa   PERSONALIA

Edyta Kulka została dyrektor generalną 4-gwiazdkowego Leonardo Royal Warsaw przy ul. Grzybowskiej.

Z hotelarstwem związana jest od ponad 20 lat. Karierę rozpoczynała w 5-gwiazdkowym hotelu Royal Horseguard w Londynie na stanowisku F&B supervisor, następnie została zastępcą managera w East India Club w Londynie. Po powrocie do Polski brała udział w otwarciu Holiday Inn Bydgoszcz, a następnie związała się z siecią Qubus Hotel, najpierw jako zastępca dyrektora Qubus Prestige Katowice,  a następnie dyrektor Qubus Łódź. W 2013 r. dołączyła do Grupy Satoria, najpierw kierując jednym z trzech hoteli w warszwskim kompleksie na Mokotowie, a następnie wszystkimi trzema: Best Western Portos, Atos i Aramis. Od 2018 r. była prezesem zarządu Centrum Konferencji i Rekreacji Akwawit w Lesznie, w którego skład wchodzi 3-gwiazdowy hotel z 63 pokojami.

W Leonardo Royal Warsaw czekają na nową dyrektor generalną wyzwania, takie jak odświeżenie wizerunku marki i umocnienie jej standardów spójnych z koncepcją sieci Leonardo Hotels. Na horyzoncie pojawiają się także plany inwestycyjne i wzmocnienie segmentu MICE. - Ten hotel ma bardzo dużo silnych stron, począwszy od lokalizacji w biznesowym centrum miasta i w JM Tower  jednym z najwyższych budynków Warszawy, po świetną kuchnię i gastronomię – mówi Edyta Kulka. - Moim celem jest odbudowanie jego silnej pozycji w mieście, przekraczającej standard 4-gwiazdkowego obiektu. Wiem, że razem ze sprzyjającymi nam partnerami i zespołem, który tak mocno angażuje się w funkcjonowanie obiektu, nie będzie to trudne zadanie.

Leonardo Royal znajduje się na rogu ulic Grzybowskiej i Żelaznej. Oferuje 178 pokoi, w tym 11 apartamentów,, 6 sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 450 m kw., bar i  restaurację dla 120 osób. Oferuje też koncept pokoi Leonettes – zaprojektowanych z myślą o kobietach w podróży.

- Leonardo Royal Warsaw był pierwszym obiektem Leonardo Hotels otwartym w Polsce i niewątpliwie nadal będzie pełnił dla nas wiodącą rolę. Przywracając tu stanowisko general managera i oddając je w ręce tak wykwalifikowanej osoby, dajemy partnerom gwarancję dobrej współpracy, a gościom pewność świadczenia usług o najwyższym standardzie – podsumowuje Paulina Kołodziejczyk, Multiproperty Manager Leonardo Hotels w Polsce.

Leonardo Royal Warsaw jest jednym z czterech obiektów sieci Leonardo Hotels w Polsce. Aktualnie należą do niej także NYX Hotel Warsaw oraz dwa hotele Leonardo Boutique w Krakowie.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *