W Kielcach otwarto B&B Hotel

W Kielcach otwarty został 11. obiekt sieci B&B Hotels w Polsce. 114-pokojowy hotel powstał w budynku po byłym ibisie, zamkniętym przez Orbis z końcem 2021 r., a następnie kupionym przez spółkę DHC Projekt, należącą do polskich firm inwestujących w nieruchomości Aviato i Harvent Capital i wydzierżawionym sieci B&B Hotels.

2-gwiazdkowy B&B Hotel Kielce Centrum oferuje m.in. dwie sale konferencyjne na 16 osób każda, z możliwością połączenia, restaurację, lobby bar, B&B Shop z przekąskami i napojami oraz podziemny parking. Wszystkie pokoje wyposażone są m.in. w klimatyzację, telewizory z systemem smart TV i czajniki.

To jedyny hotel pod międzynarodową marką w Kielcach. Jego dyrektor generalną została Małgorzata Hamala, która wcześniej zarządzała ibisem w tym miejscu. – Kielce są ważnym punktem w strategii naszego rozwoju. To miasto o bogatej ofercie kulturalnej i targowej. Cieszymy się, że wreszcie możemy pochwalić się obiektem B&B w tej części Polski.

Dążymy do tego, by w każdym tak atrakcyjnym miejscu w Polsce pojawił się hotel naszej sieci – mówi Jakub Bilik, dyrektor zarządzający i członek zarządu B&B Hotels Polska. Sieć rozwija się poprzez budowę własnych hoteli oraz przez dzierżawy. Grupa B&B Hotels ogłosiła też nową strategię dla Polski. Jej najważniejsze cele to rozwój sieci hoteli oraz ewolucja standardu obiektów. B&B Hotels chcą stanowić smart choice – rozsądny wybór dla gości, pracowników oraz inwestorów. – Wraz z nową strategią wrzucamy wyższy bieg.

W latach 2023 i 2024 będziemy wzmacniać struktury oraz intensyfikować nasze działania w zakresie oferty i rozwoju – mówi Jakub Bilik. – Planujemy rozwój, opierając się na długoterminowych umowach najmu w trzech kierunkach: przejęcia hoteli, które wpisują się w naszą strategię, a nie mogą lub nie chcą kontynuować swojej działalności, konwersje nieruchomości innych niż hotelowe oraz nowe inwestycje we współpracy z deweloperami i inwestorami.

Jesteśmy otwarci na współpracę z partnerami z innych segmentów rynku nieruchomości, jak np. centra handlowe lub inwestycje typu mixed- -use. Poszukujemy również inwestorów, którzy posiadają lub zamierzają zakupić nieruchomość, gdzie byliby gotowi przygotować dla nas powierzchnię i wynająć nam ją długoterminowo. Dodatkowo w ofercie poszczególnych hoteli mają pojawić się pokoje biznesowe i pokoje premium oraz wzbogacona oferta gastronomiczna. •


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *