Mirador Szrenica ze 110 pokojami przy Złotym Horyzoncie ze 109

Spółka Szklarska Apartments planuje wybudować 110-pokojowy aparthotel Mirador Szrenica w standardzie 4-gwiazdkowym ze strefą SPA & wellness. Pokoje sprzedawane są w systemie condo, a za wprowadzenie ich na rynek odpowiada condo.pl. Inwestycja ma zostać oddana do końca 2025 r.

Mirador Szrenica ma składać się z trzech budynków z całoroczną strefą wypoczynku m.in. z jacuzzi i saunami, a także strefą zabaw i rozrywki, gdzie zaprojektowano małpi gaj dla dzieci, bilard oraz strefę gamingową. Wszystkie pokoje będę wyposażone w aneksy kuchenne, a goście będą mogli korzystać z infrastruktury należącego do tego samego właściciela planowanego obiektu Złoty Horyzont w dwóch budynkach ze 109 pokojami, SPA, basenem, saunami itp. Inwestor deklaruje podział przychodów z najmu przez 10 lat w rozliczeniu 70/30, a także nieograniczone pobyty właścicielskie. Budowa rozpocząć ma się w drugiej połowie tego roku.

W Szklarskiej Porębie w ub.r. otwarte zostały hotel Mercure ze 140 pokojami, zarządzany przez condo.pl, kompleks Green Park Resort I ze 103 apartamentami i aparthotel Five Seasons Three z 38 apartamentami sieci Górskie Resorty. Powstają m.in. sieciowe hotele Holiday Inn Resort z 87 pokojami, który otwarty ma zostać w tym roku, w przyszłym zaś drugi etap ze 100-pokojowym voco Resort, a także Hôtels & Préférence Tremonti Spa & Conference z 268 pokojami i centrum konferencyjnym na 500 osób. Nickel Development planuje swój obiekt z 310 apartamentami, zarządzany przez VHM Hotel Management, a Grupa Ptak Linden Hotel & Resort ze 137 pokojami.

Planowane są też inwestycje aparthotelowe: Monte Sol Residence z 83 apartamentami i Ostoja Parku Narodowego z 78 apartamentami, obydwa obiekty zarządzane przez firmę Sun & Snow, a poza tym m.in. Green Park Resort II ze 73 apartamentami czy Rezydencja Aqua – kompleks pięciu budynków, z których pierwszy został już oddany do użytku w ub.r., docelowo ze 103 apartamentami. •


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *