Tremonti Spa & Conference z 268 pokojami

Pod nazwą Tremonti Spa & Conference działał będzie powstający w Szklarskiej Porębie hotel z 268 pokojami, którego budowa ogłoszona została jeszcze w 2019 r., jako pierwszy w Polsce obiekt pod marką Hôtels & Préférence sieci Louvre Hotels Group. Zarządzać nim będzie Condo.pl, które jest też operatorem Tremonti Ski & Bike Resort w Karpaczu i Mercure w Szklarskiej Porębie.

Obecnie jego budowa zbliża się do osiągnięcia etapu surowego zamkniętego. Inwestorem jest spółka Polish Mountain Resort Szklarska. Hotel koło stoku Ski Arena Szrenica pierwotnie powstać miał w technologii modułowej i byłaby to jedna z największych realizacji hotelowych w Europie w tym modelu. Ostatecznie zdecydowano się na budowę w tradycyjnym modelu, która ruszyła w 2021 r., a hotel otwarty ma zostać w 2024 r.

Zaoferuje m.in. strefę SPA & wellness z basenami wewnętrznym i zewnętrznym, część konferencyjną na 500 osób, klub nocny z kręgielnią i garaż podziemny, a na działce znajdzie się staw kąpielowy, przez który przepływa górski potok. Pokoje sprzedawane są z deklaracją 8 proc. zwrotu rocznie od ceny lokalu bez wyposażenia i 30-dniowym pobytem właścicielskim, w tym tygodniem w najwyższym sezonie.

Wnętrza opracowało warszawskie Studio Rysik. W 2021 r. w centrum Karpacza otwarty został kompleks Tremonti Ski & Bike Resort ze 124 apartamentami w sześciu budynkach, SPA, zewnętrznym i wewnętrznym basenem oraz restauracją Gusto. Inwestorem jest wrocławska firma Spectrum Development, która buduje też w Karpaczu 130-pokojowy hotel pod marką Mövenpick. Budowa zakończona ma być w tym roku. Rozpoczęła też inwestycję w Vista Mikołajki Marina & Resort, gdzie w pierwszym etapie planuje 115 apartamentów. •


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *