Nowy dyrektor F&B w Airport Hotel Okęcie   PERSONALIA

Marcin Panek został szefem gastronomii w Airport Hotel Okęcię. Z branżą hotelarską związany jest od ponad 20 lat, zaczynając od pracy jako pomocnik kelnera, a następnie przeszedł przez wszystkie szczeble zawodowe, aż po dyrektora hotelu Brant Wiązowna.

Od 12 lat pracuje jako dyrektor F&B. Od 2017 r. związany był z sąsiednim hotelem Sangate (obecnie hotel jest już częściowo wyburzony, a w jego miejsce powstać ma kompleks Campanile – Premiere Classe). Ostatnio pełnił funkcję F&B managera w hotelu Pałac Alexandrium w podwarszawskich Krubkach-Górkach.

–  Od dawna Airport Hotel Okęcie cieszy się bardzo wysokim poziomem usług, dlatego chciałem podjąć pracę w tym obiekcie. Hotel jest projektem bardzo mocno dopracowanym. Każdego dnia staramy się zaskakiwać naszych gości wachlarzem wysokich standardów. Słyniemy z bardzo dobrej kuchni i to jest nasz priorytet. Dokładamy wszelkich starań, aby utrzymać jakość oraz odkrywać nowinki światowe. Dodatkowo, Airport Hotel Okęcie jest miejscem bardzo przyjaznym dla wszystkich pracowników i pozwalającym się rozwijać pod każdym względemmówi Marcin Panek Airport Hotel Okęcie otwarty został 2001 r. Oferuje 263 pokoi, centrum konferencyjno-eventowe, na które składa się 17 sal o łącznej powierzchni 2,2 tys. kw., pięć punktów gastronomicznych, włącznie z czekoladziarnią, a także strefę wellness, salę fitness i bezpłatny Shuttle bus na lotnisko i z powrotem


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *