348 tysięcy gości w 12 lat Qubus Hotel Bielsko-Biała   WYNIKI RYNKOWE

Qubus Hotel Bielsko-Biała obchodził na początku czerwca 12-lecie istnienia. Ten 4* hotel jest 11 obiektem sieci Qubus Hotel, która na polskim rynku działa już od ponad 20 lat. Przez te wszystkie lata w obiekcie gościło aż 348 tysięcy osób z całego świata.

Hotel oferuje 201 miejsc noclegowych w 122 pokojach. W ciągu 12 lat goście zarezerwowali ich prawie 300 tys.

- Odwiedzający obiekt z pewnością czują się u nas świetnie, a nasz najwierniejszy gość nocował u nas aż przez 449 nocy. Przyznam, że cała nasza załoga zaprzyjaźniła się z nim bardzo przez ten czas i cieszymy się, że mogliśmy go gościć w naszych progach tak długo – mówi Monika Łagoda, dyrektor Qubus Hotel Bielsko-Biała. 

Swoje 12-lecie hotel uczcił bankietem dla kontrahentów. Przyjęcie odbyło się w tematyce Great Gatsby. Zarówno goście jak i pracownicy obiektu świętowali urodziny w przypadających na tę epokę strojach. Szefowie Kuchni zaproponowali m.in. buffalo wings, smażone pomidory z duńskim sosem remoulade, łososia podlanego Jackiem Danielsem, kreolską potrawę zwaną Jambalaya, czy oryginalne gofry z boczkiem i syropem klonowym.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *