Emilia Domańska z Moxy Warsaw Praga wyróżniona J. Willard Marriott Award of Excellence   PERSONALIA

Emilia Domańska, reservation supervisor hotelu Moxy Warsaw Praga, zarządzanego przez Grupę Dobry Hotel, jako jedyna osoba z Europy została laureatką prestiżowej nagrody J. Willard Marriott Award of Excellence, przyznawanej przez sieć Marriott International.

Nagroda J. Willard Marriott Award of Excellence co roku przyznawana jest 10 pracownikom sieci Marriott, spośród wszystkich na całym świecie, w uhonorowaniu ich codziennego zaangażowania w wykonywaną pracę, poświęcenie, wysiłek i wzorowe osiągnięcia. Emilia Domańska została wybrana z grona ponad 500 nominowanych kandydatów. Z tej okazji w październiku poleci na tydzień do Waszyngtonu, gdzie weźmie udział w uroczystej gali i odbierze przyznaną jej nagrodę.

- To wyróżnienie przyznawane przez Marriott International to ogromny zaszczyt, dlatego wszyscy jesteśmy niesamowicie dumni z Emilii. Jej codzienna postawa, pogoda ducha i pozytywne relacje zarówno z hotelowymi gośćmi, jak i pracownikami, pomagają przetrwać trudne chwile i motywują wszystkich do ciężkiej pracy. Wszystkim obiektom hotelarskim życzymy tak empatycznych i zaangażowanych pracowników, jakich mamy w Moxy Warsaw Praga – mówi Katalin Vajda, kapitan warszawskiego Moxy.

Emilia Domańska z obiektem Moxy związana jest od jego otwarcia w 2019 r., będąc częścią tzw. pre opening team. Dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu zna pracę na wszystkich stanowiskach hotelowych. Reprezentuje Moxy Warsaw Praga w Marriott Junior Business Council i jest zaangażowana we wszystkie jego inicjatywy. Co równie istotne, stale się rozwija szkoląc w revenue management.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *