Marriott Partnerem Platynowym Forum HT 2023   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Marriott International, największa na świecie sieć hoteli, została kolejny rok z rzędu Partnerem Platynowym organizowanego przez "Hotelarza" forum Hotel Trends Poland&CEE, które w tym roku odbędzie się 16 października w hotelu Regent Warsaw.

Portfolio Marriott obejmuje ponad 8300 obiektów pod 30 wiodącymi markami w 138 krajach i terytoriach zależnych. Marriott zarządza i udziela franczyzy na hotele i ośrodki wypoczynkowe na całym świecie, oferuje także Marriott Bonvoy®, wysoko nagradzany program lojalnościowy dla gości.

Jesienne edycje organizowanych przez wydawcę „Hotelarza” konferencji Hotel Trends Poland&CEE rokrocznie są najważniejszymi miejscami spotkań decydentów rynku hotelarskiego. To tu ogłaszane są najnowsze projekty, tu podczas kuluarowych rozmów dogrywane są największe kontrakty, tu kluczowi inwestorzy, przedstawiciele banków i funduszy spotykają się z najważniejszymi managerami z branży hotelowej z Polski i Europy.  To najskuteczniejsza platforma do rozwinięcia Twojego biznesu i zacieśniania relacji biznesowych na najwyższym poziomie!

/ Ponad 300 uczestników, 5 wyjątkowych paneli dyskusyjnych toczonych w gronie liderów z Polski i całej Europy

/  Miejsce gdzie kluczowi inwestorzy, przedstawiciele banków i funduszy spotykają się z najważniejszymi managerami z branży hotelowej

/  Networking na najwyższym poziomie i wieczorna Gala podczas której wyłonimy laureatów konkursu na „Hotelarzy Roku 2023”

Relacja z ubiegłorocznej edycji Forum>>

Szczegóły dostępne są na stronie www.hotel-trends.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *