Marka Aries pojawi się w Karpaczu

W Karpaczu na wzniesieniu obok Świątyni Wang planowany jest Aries Residence w standardzie 5-gwiazdkowym z 72 apartamentami, w tym dwupoziomowymi na ostatnich piętrach, strefą SPA & wellness, basenem, restauracją i salami konferencyjnymi.

Operator sieci Platan Hotels & Resorts ogłosił już limitowaną promocję na start sprzedaży. Deklaruje 7 proc. zysku rocznie bez względu na obłożenie i 14 dni pobytu właścicielskiego, z czego siedem w sezonie wysokim.

Obecnie działają dwa hotele Aries – w Zakopanem i Wiśle, w tym roku otwarte mają zostać Aries Residence & Spa w Szczyrku ze 124 apartamentami i aquaparkiem oraz Aries Residence w Bukowinie Tatrzańskiej ze 118 apartamentami.

Trwa budowa Witkac by Residence w Zakopanem z 78 apartamentami i Aries Residence Krynica-Zdrój z 200 apartamentami w 10 budynkach. W ub.r. ogłoszono plany pierwszego obiektu na Mazurach – Lago Park Apartments by Aries w Mierkach koło Olsztynka z 77 apartamentami. •


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *