Kraków: Dobry Hotel otworzył N.33 Premium Apartments

Grupa Dobry Hotel otworzyła w zabytkowej kamienicy na Starym Mieście w Krakowie w sąsiedztwie hoteli Unicus Palace i Unicus należących do tej sieci obiekt N.33 Premium Apartments z 11 pokojami i apartamentami. To 20. obiekt Dobrego Hotelu.

Apartamenty przy skrzyżowaniu ul. Floriańskiej z ul. św. Marka dostępne są do rezerwacji w formule self check-in, umożliwiającej szybki dostęp do wybranego pokoju. Goście mają możliwość skorzystania z bufetu śniadaniowego w hotelu Unicus oddalonym o 20 m od apartamentów.

Lokale oferowane są w formatach double standard (standardowy pokój z łazienką, 16-20 m kw.), double premium (z aneksem kuchennym, 20-26 m kw.), double delux (z aneksem, 30-35 m kw.) i apartament deluxe (salon, sypialnia, aneks, 35 m kw.) Jest to pierwszy tego typu obiekt w portfolio Grupy Dobry Hotel i szósty w Krakowie, gdzie działają też Unicus Palace (zmieniający markę na Wyndham Grand Old Town), Unicus Old Town, Hyatt Place, H15 Luxury Palace, H15 Hotel Francuski.

Łącznie do sieci Dobry Hotel należy 20 hoteli i obiektów hotelowych, oprócz Krakowa także w Warszawie, Trójmieście, we Wrocławiu, w Poznaniu, Zakopanem, Jastarni i Mikołajkach. •


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “Kraków: Dobry Hotel otworzył N.33 Premium Apartments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *