Paweł Marzec dyrektorem hotelu H15 Francuski i N.33 Premium Apartments   PERSONALIA

Paweł Marzec awansował na stanowisko dyrektora generalnego hotelu H15 Francuski i nowo otwartego obiektu N.33 Premium Apartments zarządzanych przez sieć Dobry Hotel w Krakowie.

Z branżą hotelarską związany jest od dziewięciu lat. Zaczynał w Park Inn by Radisson w Krakowie. W 2016 r. przeszedł do Q Hotelu na stanowisko recepcjonisty, a od 2017 r. związany jest z siecią Dobry Hotel, najpierw jako recepcjonista w hotelu Unicus, potem w H15 Palace. Od początku 2022 r. był kierownikiem recepcji w przechodzącym generalny remont hotelu H15 Francuski, który ponownie wprowadzony na rynek został w czerwcu. Na początku tego roku objął stanowisko zastępcy dyrektora hoteli H15 Francuski i Unicus, a w lipcu został dyrektorem generalnym tego pierwszego i otwartego w czerwcu w kamienicy na Starym Mieście obiektu N.33 Premium Apartments z 11 apartamentami, o czym więcej pisaliśmy TUTAJ.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *