Wrocław: ruszył Haston…

Z początkiem maja gości zaczął przyjmować Haston City Hotel we Wrocławiu oferujący 111 pokoi. Do końca roku otwarte ma być przy nim Centrum Konferencyjne o pow. 1,5 tys. mkw.

Obiekt o standardzie 4-gwiazdkowym znajduje się przy trasie wylotowej na Poznań. Powstał na miejscu działającego tu 1-gwiazdkowego hotelu Irys, w sąsiedztwie Przedsiębiorstwa Produkcji Farmaceutycznej Hasco-Lek, które jest inwestorem obiektu. Hasco-Lek produkuje m.in. tabletki przeciwbólowe Ibuprom, syrop Tussipini i środek na potencję Penigra, a głównym akcjonariuszem firmy jest Stanisław Han, jeden z najbogatszych Polaków. Powstające jeszcze Centrum Konferencyjne posiadać będzie siedem wielofunkcyjnych sal konferencyjno-bankietowych, które będą mogły pomieścić od 60 do 600 osób. Jednocześnie będą mogły obsłużyć do tysiąca osób. Do czasu otwarcia Centrum w części hotelowej do dyspozycji gości oddano dwie sale z możliwością łączenia, każda na 40 osób. Haston City Hotel zamierza też prężnie działać na rynku cateringowym oferując klientom szeroki wachlarz usług, takich jak: kompleksowa realizacja przyjęć karnawałowych, weselnych, uroczystych kolacji itp.

 

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *