…rusza Marshal…

Pod koniec maja we Wrocławiu naprzeciwko Dworca Głównego PKP ruszyć ma 3-gwiazdkowy hotel Marshal. Znajdą się w nim 33 pokoje, trzy sale konferencyjne o łącznej pow. 160 mkw. i lobby bar.

Wystrój oraz wnętrze hotelu nawiązują do XIX-wiecznej architektury budynku. Hotel oferuje pokoje od standardowych Classic, jak reklamuje się hotel, z najszerszymi łóżkami wśród wrocławskich obiektów o podobnym standardzie (1,4 m pojedyncze, 1,8 m podwójne), poprzez duże pokoje rodzinne Family, Superiory o podwyższonej klasie z minibarami, suszarkami, szlafrokami i świeżą prasą po pokój Marszałkowski, który nawiązuje nazwą i klimatem do adresu, przy którym znajduje się hotel − ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego. Pokoje wyposażone są w 32-calowe telewizory i szerokopasmowy bezprzewodowy dostęp do internetu. Do końca sierpnia cena wszystkich pokoi wynosi 279 zł, a śniadania 20 zł. Właścicielem hotelu jest wrocławska firma Glaspo specjalizująca się w produkcji i przetwórstwie szkła, która odkupiła budynek od PKP. Hotel przygotowywany był z myślą o czterech gwiazdach i spełnia taki standard, ale z powodu braku możliwości zainstalowania drugiej windy w wyremontowanej XIXwiecznej kamienicy otrzymał trzy gwiazdki.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *