Nowe 4 gwiazdki w Krakowie: Queen Boutique Hotel

W czerwcu na ul. Dietla między krakowskim Kazimierzem a Rynkiem uruchomiony ma być nowy obiekt 4-gwiazdkowy − Queen Boutique Hotel. Dysponował będzie 31 pokojami, restauracją w piwnicach, strefą Beauty & SPA i całodobową opieką medyczną. Hotel oferował będzie − według zapewnień inwestora − kameralną atmosferę, stylowe pokoje z luksusowymi łazienkami, wspaniałą restaurację oraz nietuzinkowy bar.

 

Dla najbardziej wymagających gości hotel przygotował „Pokoje Podniebne”, a także ekskluzywny apartament o podwyższonym standardzie. Hotel posiada także całodobową opiekę medyczną, udogodnienia dla osób niepełnosprawnych i ofertę programów animacyjnych dla dzieci oraz możliwość indywidualnego wynajęcia przewodnika. W piwnicach mieści się Queen Resturant oferujący „nastrojowe wnętrza zabytkowej kamienicy, piękny wystrój i znakomitą muzykę” jako dodatek do potraw kuchni fusion, bazującej na polskich tradycjach kulinarnych, ale korzystającej z dorobku kulinarnego innych krajów i kultur. Lokal o łącznej powierzchni 140 mkw. podzielony został na trzy sale z możliwością wspólnego użytkowania i barem w środkowej sali. Queen Boutique posiada także specjalną strefę Beauty & SPA, w której można odnaleźć szeroką gamę zabiegów upiększająco-relaksacyjnych, poprawiających kondycję, wygląd i samopoczucie. Nazwa hotelu została zainspirowana bliskością Zamku Królewskiego na Wawelu, przez wieki będącego siedzibą królów Polski. Hotel zarządzany jest przez rodzinę hotelarzy. Będzie to 26 hotel 4-gwiazdkowy w Krakowie.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

2 komentarze do “Nowe 4 gwiazdki w Krakowie: Queen Boutique Hotel

  1. kolejny hotel w Krakowie??? Krakowscy hotelarze ledwo przędą, sprzedają ceny poniżej kosztów a wciąż przybywa hoteli.
    Błędne koło.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *