Rajska Residence – nowy obiekt Laris Hotels Group w Krakowie   OTWARCIA

Rajska Residence w odrestaurowanej zabytkowej kamienicy na krakowskim Starym Mieście przy ul. Rajskiej (poza obrębem Plant) to kolejny obiekt, który wszedł do niezależnej sieci hoteli, aparthoteli i hosteli Laris Hotels Group. W 4-piętrowym budynku znajduje się 16 apartamentów utrzymanych w odcieniach oliwkowej zieleni i beżu. Aparthotel obsługiwany jest przez zdalną całodobową recepcję.

W obiekcie znajdują się trzy rodzaje apartamentów: Premium, Superior i Deluxe. W każdym goście mają do dyspozycji strefę wypoczynkową i aneks kuchenny z częścią jadalną. Apartament Superior dysponuje większą częścią wypoczynkową. Natomiast w apartamencie Deluxe znajdują się dwa klimatyzowane pokoje z sypialnią i pokojem dziennym. Do każdego pokoju goście mogą dostać się historyczną klatką schodową, jak również windą obsługującą każde piętro.

Projektując wnętrza Rajska Residence czerpaliśmy inspiracje z najnowszych trendów, aby stworzyć komfortowe i funkcjonalne przestrzenie, które jednocześnie są pełne unikalnego charakteru. Duże okna kamienicy pozwalają na obfitość naturalnego światła, które podkreśla piękno mebli i wykończeń. Doskonałe materiały i wyjątkowe dodatki dekoracyjne, jak oryginalne lampy, dodają charakteru i wyjątkowości każdemu z apartamentówmówi Michał Drzyżdżyk, prezes Laris Hotels Group.

Laris Hotels Group to firma działającą od 2005 roku w branży hotelarskiej i restauracyjnej. Zarządza portfolio blisko 20 obiektów w Krakowie, w którego skład wchodzą: hotele, aparthotele, apartamenty, hostele oraz restauracje.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *