Dużo awansów wewnętrznych w sieci Dobry Hotel   PERSONALIA

Sieć Dobry Hotel wraz z rozwojem swojego portfolio, które obejmuje już ponad 20 hoteli i obiektów hotelowych, w tym siedem w Krakowie, przeprowadziła kilka zmian personalnych, awansując swoim managerów.

- Dynamika i ciągły rozwój firmy zobowiązują nas do intensywnego działania, szybkiego reagowania na potrzeby rynku, naszych gości i klientów. Stawiamy zatem naszemu zespołowi nowe wzywania i dajemy naszym pracownikom możliwość zawodowego rozwoju, m.in. poprzez awans wewnętrzny. To motywuje ich do działania, poszukiwania nowych rozwiązań, daje nową energię, a także pozwala doskonalić własne umiejętności, podnosić kompetencje i budować kolejny etap w karierze. To niezwykle cenne dla każdego Pracownika, ale też dla firmy – mówi Daniel Łukasiewicz, dyrektor zarządzający w Grupie Dobry Hotel.

Mariusz Domanus, zarządzający ostatnio 5-gwiazdkowym hotelem Unicus Palace w Krakowie, został dyrektorem operacyjnym regionu Południe, obejmującym 10 obiektów grupy w Krakowie, Zakopanem i we Wrocławiu. Przed dołączeniem w ub.r. do Dobrego Hotelu przez pięć lat był dyrektorem krakowskiego Metropolitan Boutique Hotel, a wcześniej hotelu Prezydent w Krynicy-Zdroju.

Maciej Domanus

Dyrektorem hoteli Unicus Palace, który w lipcu rozpoczął działalność pod marką Wyndham Grand, i Unicus został Bartosz Matanyj, związany z siecią Dobry Hotel od dwóch lat jako dyrektor generalny Aquarion Familiy & Friends Zakopane, a wcześniej m.in. room division manager w Radisson Blu Hotel & Residences w Zakopanem i DoubleTree by Hilton Kraków oraz zastępca dyrektora generalnego Qubusa Kraków.

Bartosz Matanyj

W Aquarion Familiy & Friends Zakopane dyrektorem została Joanna Nowak-Wojtanowska, dotychczasowa zastępca dyrektora tego hotelu.

Joanna Nowak-Wojtanowska

A zastępcą Bartosza Matanyja w Wyndham Grand i Unicus został Mateusz Knap, związany z krakowskimi obiektami Dobrego Hotelu od sześciu lat, ostatnio front office manager w Unicus Palace.

Mateusz Knap

Z kolei dyrektorem generalnym Hyatt Place Kraków, który od marca dzierżawiony jest przez Dobry Hotel, został Jeroen Silkens, o czym więcej pisaliśmy w czerwcu.  

Jeroen Silkens

A dyrektorem operacyjnym Hyatt Place Marcin Mazur, wcześniej kierujący H15 Hotel Francuski i Unicus. 

Marcin Mazur

W H15 Hotel Francuski i nowo otwartym obiekcie N.33 Premium Apartments dyrektorem został Paweł Marzec, o czym więcej pisaliśmy w lipcu.

Paweł Marzec

Natomiast dyrektorem niedawno wydzierżawionego hotelu Haffner w Sopocie został Adrian Chyliński, od dwóch lat cluster general manager sopockich obiektów Dobrego Hotelu – Villi Sedan i Aqua, związany z tą siecią od dziewięciu lat.

Adrian Chyliński


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *