Konferencja Inwestycji Hotelarskich 21 czerwca

Trzecia edycja Konferencji Inwestycji Hotelowych w Europie Środkowej odbędzie się 21 czerwca w hotelu Marriott w Warszawie. Część poświęconą rozwojowi condo-hoteli w Polsce poprowadzi redaktor naczelny HOTELARZ-a Rafał Szubstarski.

 

Konferencja, organizowana przez Eurobuild Conferences, skierowana jest do inwestorów hotelarskich, właścicieli hoteli, analityków rynku, doradców i finansistów. W jej ramach poruszane będą takie tematy jak „Rynek hoteli: czy to koniec kryzysu?”, „Biznesowe hotele ekonomiczne – nowe trendy”, „Konferencje kołem zamachowym hotelarstwa?”, „Przywracanie świetności, czyli jak remontować”. W ramach konferencji redaktor naczelny HOTELARZ-a poprowadzi dyskusję „Czy condo-hotele podbiją rynek?” z udziałem najważniejszych graczy na tym rynku. Rynek condohoteli, nabiera rozpędu. Firmy budujące tego typu obiekty z optymizmem patrzą w przyszłość. Czy jednak nie grozi nam kolejna bańka? Czy inwestorzy indywidualni są w stanie rozruszać rynek hotelarski? Kto może zyskać, a kto stracić? Zapraszamy Szczegóły na stronie: www.eurobuild.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *