W Łebie otwarto Saltic Apartamenty

W lipcu obok działającego od dwóch lat obiektu hotelowego Saltic Resort & Spa w Łebie ze 126 pokojami w standardzie 4-gwiazdkowym otwarty został nowy obiekt ze 167 apartamentami sprzedawanymi w condo. Planowany jest trzeci etap z 19 apartamentami.

Kompleks zlokalizowany jest między morzem a jeziorem Sarbsko. Nowo otwarty obiekt oferuje lokale od 28 do 60 m kw. (w tym dwukondygnacyjne penthouse’y), wszystkie z aneksami kuchennymi i balkonami. Posiada własne lobby z recepcją i barem, strefę wellness z basenami wewnętrznym i zewnętrznym oraz łączącym obydwie części kanałem, zewnętrznym jacuzzi, saunami suchą i infrared, a także siłownię oraz dwie sale zabaw – jedną dla najmłodszych, drugą dla starszych dzieci. Wnętrza apartamentów utrzymane są w jasnej kolorystyce przełamanej kontrastowym kolorem granatowym, dzięki niemu mają nabrać szlachetnego charakteru, a jego odcień ma „przywodzić na myśl kolor wieczornego nieba, którego linia zatraca się z linią morza”. Dodatkowym atutem ma być infrastruktura sąsiedniego obiektu hotelowego z rozbudowaną strefą SPA & wellness z gabinetami zabiegowymi, basenami oraz sauną suchą i łaźnią, a także restauracja Natura z kuchnią slowfoodową i pool bar. Kolejną inwestycją planowaną w kompleksie Saltic Resort & Spa Łeba jest nowy budynek z 19 apartamentami od 31 do 89 m kw., również sprzedawany w systemie condo z podziałem zysków 70/30. Nowa część apartamentowa planowana jest też w drugim obiekcie Saltic Resort & Spa w Grzybowie koło Kołobrzegu, którego część hotelowa ze 162 pokojami otwarta została w 2019 r. Zaoferować ma 40 apartamentów i 400 m kw. powierzchni konferencyjnej.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *