Hotele Nosalowy Partnerem Forum HT 2023   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Grupa Hotele Nosalowy, jedna z najbardziej rozpoznawalnych, zakopiańskich marek, której historia sięga 2000 roku, została Partnerem Srebrnym organizowanego przez "Hotelarza" Forum Hotel Trends Poland 2023. To największe w CEE wydarzenia dla Top Managementu branży hotelarskiej odbędzie się w tym roku 16 października w warszawskim, pięciogwiazdkowym hotelu Regent.

Obiektami Grupy Hotele Nosalowy zarządza spółka Nosalowy Dwór, operator, który odpowiada obecnie za działalność flagowych obiektów spółki – Nosalowy Dwór Resort & Spa, Nosalowy Park Hotel & Spa, oraz Apartamentów Park Residence by Nosalowy, a także znanych zakopiańskich restauracji (Regionalnej i Marilor) i autorskiej marki  NABE SPA. Baza noclegowa Hoteli Nosalowy to obecnie blisko 550 pokoi w samym Zakopanem.

Hotele Nosalowy to również znana w kraju destynacja MICE. Największe w regionie Centrum Kongresowe „Gerlach’ z salą dla 1,2 tys osób, zróżnicowana oferta, nowoczesna infrastruktura, profesjonalna obsługa sprawiają, że „Gerlach” jest od lat miejscem najbardziej spektakularnych realizacji MICE, sportowych widowisk, tanecznych zmagań, pokazów mody, koncertów i najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. 

Organizowana przez wydawcę „Hotelarza” konferencja Hotel Trends to nie tylko pasjonujące dyskusje toczone na scenie przez uznane branżowe autorytety. To także elitarne wydarzenie, integrujące w jednym miejscu wszystkich najważniejszych uczestników rynku hotelowego z Polski i panelistów z całej Europy. To tu ogłaszane są najnowsze projekty, tu podczas kuluarowych rozmów dogrywane są największe kontrakty, tu kluczowi inwestorzy, przedstawiciele banków i funduszy spotykają się z najważniejszymi managerami z branży hotelowej.

To najskuteczniejsza platforma do rozwinięcia Twojego biznesu i zacieśniania relacji biznesowych na najwyższym poziomie!

/ Ponad 350 uczestników stacjonarnie i ponad 200 online, 6 wyjątkowych paneli dyskusyjnych toczonych w gronie liderów z Polski i całej Europy

/  Miejsce, gdzie kluczowi inwestorzy, przedstawiciele banków i funduszy spotykają się z najważniejszymi managerami z branży hotelowej

 Networking na najwyższym poziomie i wieczorna Gala, podczas której wyłonieni zostaną laureaci konkursu na „Hotelarzy Roku 2023”

Przeczytaj relację z ubiegłorocznej edycji Forum

Szczegóły znajdziesz na stronie www.hotel-trends.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *