Kolejny sportowy sukces Elżbiety Nitsze

Elżbieta Nitsze, obecnie prezes zarządu Belvedere Gourmet Group i dyrektor regionalna IGHP, a wcześniej przez wiele lat dyrektor generalna warszawskiego hotelu Airport Okęcie, sięgnęła po kolejny sportowy sukces, zdobywając pierwszy złoty medal dla Polski, podczas trwających właśnie w węgierskim Gyor Mistrzostw Europy i Afryki w wakeboardzie za wyciągiem. Przypomnijmy, że przed rokiem Elżbieta została Wicemistrzynią Europy, oraz Mistrzynią Świata w swojej kategorii wiekowej.

fot. PZMiNW

Zawodniczka Klubu Sportowego Acroboard Łomianki została Mistrzynią Europy w kategorii +40 Veteran Ladies. Jak informuje Polski Związek Motorowodny i Narciarstwa Wodnego, Mistrzostwa Europy i Afryki w wakeboardzie i wakeskacie za wyciągiem, które rozpoczęły się na początku tygodnia, wchodzą w decydującą fazę. Dziś odbyły się między innymi dwa finały. W jednym z nich wystartowała Elżbieta Nitsze. Reprezentantka Polski już podczas kwalifikacji otrzymała najwyższe noty za swój przejazd, a dziś potwierdziła wysoką formę. W finale zdecydowanie pokonała reprezentantki Wielkiej Brytanii, Węgier i Włoch.

Elżbieta Nitsze całą karierę zawodową związana jest z hotelarstwem. Wcześniej kierowała od 2014 r. Airport Hotel Okęcie i jako dyrektor nadzorowała jego rozbudowę i modernizację, wprowadzając ponownie na rynek jako hotel klasy premium. W 2015 r. zdobyła tytuł Hotelarza Roku w kategorii Dyrektor Generalny Hotelu Niezależnego.

W trakcie swojej ponad 20-letniej działalności w branży pracowała m.in. w warszawskich hotelach Marriott i Sheraton oraz w sieci Elbest Hotels. Karierę hotelarską zaczynała w Airport Hotelu w dziale handlowym, dochodząc do stanowiska jego dyrektor generalnej. Przez sześć lat, do 2014 r., związana była z siecią Elbest Hotels, najpierw jako dyrektor generalna nowego 4-gwiazdkowego hotelu Krynica w Krynicy-Zdroju, a potem jako dyrektor sprzedaży i marketingu całej sieci. Od początku 2020 r. pełni funkcję dyrektora regionalnego Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego dla województwa mazowieckiego. Od 2019 r. jest członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Menedżerów Hotelowych (European Hotel Managers Association). Rok temu została prezesem zarządu Belvedere Gourmet Group

Od ponad 10 lat jako trener dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z hotelarzami i inwestorami w naszej Akademii Hotelarza. 


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *