Cluster sales manager corporate w PI Apartamenty i Hotele   PERSONALIA

Julita Rybińska, ostatnio dyrektor sprzedaży i marketingu Barcelo Warszawa Powiśle, objęła stanowisko cluster sales manager corporate w firmie operatorskiej Portfel Inwestycyjny Apartamenty i Hotele. Obecnie w portfolio firmy są krakowskiego AC Hotel by Marriott Kraków, Garamond, a Tribute Portfolio Marriott, The Crown Handwritten Collection oraz prywatne obiekty. Operator jest certyfikowany przez sieć Marriott oraz Accor. W najbliższych dwóch latach planowane są kolejne otwarcia hoteli pod markami tych sieci. Biuro centralne będzie odpowiadać za rozwój sektora korporacyjnego we wszystkich hotelach.

Julita Rybińska z hotelarstwem związana jest od końca lat 90. Zaczynała w dziale sprzedaży warszawskiego hotelu Bristol. W 2001 r. przeszła do Radissona SAS (obecny Radisson Collection) przy ul. Grzybowskiej, najpierw jako sales manager, a w 2005 r. została zastępcą dyrektora sprzedaży. Następnie pracowała jako convention & banqueting manager w MCC Mazurkas Conference Center & Hotel w Ożarowie Mazowieckim oraz convention & event sales manager w hotelu Sobieski (obecny Radisson Blu Sobieski). W 2012 r. związała się z siecią Accor. Przez trzy lata pełniła funkcję sales managera segmentu corpo/MICE w Mercure Warszawa Centrum, a przez kolejne dwa kierowała działem sprzedaży w Mercure Warszawa Airport. W latach 2017-2019 pracowała w firmie z branży podróży służbowych Weco Travel jako key account manager, a od 2019 r. w sieci IBB Hotel Collection najpierw jako country sales manager, a następnie szefowa sprzedaży na Polskę. W maju tego roku została dyrektor sprzedaży i marketingu przygotowywanego do otwarcia pierwszego w Polsce hotelu hiszpańskiej sieci Barcelo, który otwarty został przy Elektrowni Powiśle w czerwcu.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *