Nowa dyrektor generalna Mercure Szklarska Poręba   PERSONALIA

Paulina Studnicka, dyrektor generalna Tremonti Resort Bike & Ski w Karpaczu, objęła zarządzanie hotelem Mercure Szklarska Poręba Resort & Spa. Obydwa zarządzane są przez Condo.pl.

Z branżą hotelarską związana jest od ponad 10 lat. Zaczynała w hotelu Crowne Plaza Royal Terrace w Edynburgu, gdzie spędziła cztery lata. Następnie przez dwa lata pełniła funkcję room division managera w edynburskich hotelach Le Monde i Angels Share. W 2018 r. wróciła do Polski zostając housekeeping managerem w Hotel Szczawnica Park Resort & Spa, a w 2020 r. została zastępcą dyrektora generalnego przygotowywanego do otwarcia kompleksu Tremonti Resort Bike & Ski, który ruszył w 2021 r. Od marca ub.r. była jego dyrektor generalną.

Mercure Szklarska Poręba otwarty został w czerwcu ub.r., a jego dyrektorem został Daniel Kasieczka, wcześniej dyrektor Tremonti Resort Bike & Ski, dyrektor operacyjny sieci Condo.pl, zarządzającej obydwoma obiektami.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *