Brintons Partnerem Złotym Forum HT 2023   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Britons, wiodący na świecie producent wysokiej jakości wykładzin, działający zarówno na rynku kontraktowym, jak i mieszkaniowym, dołączył do Grona Partnerów Forum Hotel Trends Poland&CEE, które w tym roku odbędzie się 16 października w pięciogwiazdkowym hotelu Regent w Warszawie.

Historia Britons sięga 1783 roku, dzięki czemu firma może pochwalić się bogatym doświadczeniem, ekspercką wiedzą i niezawodnością produktów. Reputacja Brintons opiera się na innowacjach projektowych, doskonałości wyrobów, wiedzy technicznej i koncentracji na potrzebach klienta.

Archiwum Brintons Design Studio jest nieocenionym źródłem inspiracji i zawiera setki tysięcy projektów, z których w codziennej pracy korzysta zespół uzdolnionych projektantów pracujących w ośrodkach w Polsce, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych i Australii.

Działając na wszystkich głównych rynkach na całym świecie, Brintons może poszczycić się szerokim portfolio - od hoteli przez lotniska, luksusowe kasyna, restauracje, aż po statki wycieczkowe i inne przestrzenie publiczne. Wykładziny wełniane można znaleźć w obiektach od Pałacu Prezydenckiego w Warszawie, przez Operę w Sydney po Pałac Buckingham w Londynie.

Organizowana przez wydawcę „Hotelarza” konferencja Hotel Trends to nie tylko pasjonujące dyskusje toczone na scenie przez uznane branżowe autorytety. To także elitarne wydarzenie, integrujące w jednym miejscu wszystkich najważniejszych uczestników rynku hotelowego z Polski i panelistów z całej Europy. To tu ogłaszane są najnowsze projekty, tu podczas kuluarowych rozmów dogrywane są największe kontrakty, tu kluczowi inwestorzy, przedstawiciele banków i funduszy spotykają się z najważniejszymi managerami z branży hotelowej.

To najskuteczniejsza platforma do rozwinięcia Twojego biznesu i zacieśniania relacji biznesowych na najwyższym poziomie!

/ Ponad 350 uczestników stacjonarnie i ponad 200 online, 6 wyjątkowych paneli dyskusyjnych toczonych w gronie liderów z Polski i całej Europy

/  Miejsce, gdzie kluczowi inwestorzy, przedstawiciele banków i funduszy spotykają się z najważniejszymi managerami z branży hotelowej

 Networking na najwyższym poziomie i wieczorna Gala, podczas której wyłonieni zostaną laureaci konkursu na „Hotelarzy Roku 2023”

Wydarzenie odbywa się hybrydowo – z możliwością udziału stacjonarnego, lub śledzenia transmisji online.

Przeczytaj relację z ubiegłorocznej edycji Forum

Szczegóły znajdziesz na stronie www.hotel-trends.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *