Polor Partnerem Złotym Forum HT 2023   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Firma Polor, jeden z liderów polskiego rynku w segmencie utrzymania czystości, dołączyła do grona Partnerów Złotych Forum Hotel Trends Poland&CEE 2023. To największe w Polsce wydarzenie dla właścicieli i Top Managerów branży hotelarskiej, odbędzie się w tym roku 16 października w pięciogwiazdkowym hotelu Regent.

Firma Polor dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu zbudowała pełną ofertę rozwiązań dla branży; gamę urządzeń, produktów chemii profesjonalnej oraz materiałów czyszczących. Od początku działalności reprezentuje także z wyłącznością w Polsce firmę Numatic International, wiodącego dostawcę sprzętu dla hotelarstwa w kategorii housekeeping. Oferuje profesjonalny sprzęt czyszczący od najlepszych producentów wraz z pełną opieką gwarancyjną i serwisową. Posiada szeroki wachlarz produktów, w tym automaty szorująco-zbierające, zamiatarki, odkurzacze, środki czyszczące i dezynfekujące, pady czyszczące, urządzenia do inspekcji i czyszczenia systemów HVAC.

Polor to także - już od 2019 roku - dostawca rozwiązań zrobotyzowanych w profesjonalnym sprzątaniu. Autonomiczne urządzenia produkcji japońskiej czy szwajcarskiej już odkurzają, zamiatają i myją posadzki w różnych obiektach w naszym kraju. Wkrótce będą także wspierać hotelarzy w zadaniu room-service, gastronomię w dostarczaniu dań do stolików gości restauracyjnych czy wspomagać zarządców nieruchomości w czyszczeniu fasad budynków. 

Organizowana przez wydawcę „Hotelarza” konferencja Hotel Trends to nie tylko pasjonujące dyskusje toczone na scenie przez uznane branżowe autorytety. To także elitarne wydarzenie, integrujące w jednym miejscu wszystkich najważniejszych uczestników rynku hotelowego z Polski i panelistów z całej Europy. To tu ogłaszane są najnowsze projekty, tu podczas kuluarowych rozmów dogrywane są największe kontrakty, tu kluczowi inwestorzy, przedstawiciele banków i funduszy spotykają się z najważniejszymi managerami z branży hotelowej.

To najskuteczniejsza platforma do rozwinięcia Twojego biznesu i zacieśniania relacji biznesowych na najwyższym poziomie!

/ Ponad 350 uczestników stacjonarnie i ponad 200 online, 6 wyjątkowych paneli dyskusyjnych toczonych w gronie liderów z Polski i całej Europy

/  Miejsce, gdzie kluczowi inwestorzy, przedstawiciele banków i funduszy spotykają się z najważniejszymi managerami z branży hotelowej

 Networking na najwyższym poziomie i wieczorna Gala, podczas której wyłonieni zostaną laureaci konkursu na „Hotelarzy Roku 2023”

Wydarzenie odbywa się hybrydowo – z możliwością udziału stacjonarnego, lub śledzenia transmisji online.

Przeczytaj relację z ubiegłorocznej edycji Forum

Szczegóły znajdziesz na stronie www.hotel-trends.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *