Mariusz Kaczmarski dyrektorem operacyjnym sieci Dobry Hotel na Polskę Centralną   PERSONALIA

Mariusz Kaczmarski, ostatnio dyrektor regionalny sieci Górskie Resorty na Karpacz, został dyrektorem operacyjnym na sieci Dobry Hotel na Polskę Centralną z Warszawą, Poznaniem, Wrocławiem i Mikołajkami.

Z hotelarstwem związany jest od 2006 r. Zaczynał w Irlandii, gdzie pracował The Knighsbrook Hotel Spa and Golf Resort, Glenroyal Hotel & Leisure Club i The Killeshin Hotel Portlaoise.
W 2009 r.  powrócił do Polski i związał się z siecią Qubus Hotel, najpierw jako zastępca dyrektora hotelu w Gorzowie Wielkopolskim, a następnie dyrektor hotelu w Głogowie. W 2015 roku trafił do nowo powstającej siecią Q Hotels. Jako dyrektor Q Hotel Plus Kraków odpowiadał za jego otwarcie i wprowadzenie hotelu za rynek, a następnie w Q Hotel Plus Wrocław odpowiedzialny był za poprawę standardów pracy i procedur oraz bieżące zarządzanie obiektem. W 2017 r. został dyrektorem generalnym 5-gwiazdkowego Hotelu Spa Dr Irena Eris w Polanicy Zdroju i jego prezesem. W tym samym roku zostałteż finalistą konkursu na Hotelarza Roku w kategorii Hotelarz do 35. roku życia. W ub.r. przeszedł do sieci Górskie Resorty, zostając dyrektorem regionalnym Green Mountain Hotel  i Five Season w Karpaczu oraz Osady Śnieżka w Łomnicy pod Karpaczem.  
Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *