Zdrojowa Invest planuje VacationClub Resort w Dźwirzynie

Zdrojowa Invest rozpoczęła sprzedaż w swojej nowej inwestycji VacationClub Resort w Dźwirzynie, docelowo ze 129 apartamentami, z których w pierwszym etapie powstaje 51. Zakończenie tego etapu planowane jest na marzec 2026 r.

Zgodnie z nową strategią, ogłoszoną przez Zdrojową Invest dwa lata temu, firma odchodzi od inwestycji w condohotele na rzecz apartamentowców z lokalami w modelu second home. Jak tłumaczył Jan Wróblewski, współwłaściciel Zdrojowej, na łamach „Hotelarza” w 2021 r., firma chce teraz skupić się budowie „bardzo dobrych jakościowo apartamentów w bardzo dobrych lokalizacjach, kupowanych na własne potrzeby, a nie według kryterium, kto zadeklaruje najwyższą roczną stopę zwrotu”.

Pierwszą inwestycją w tym modelu jest Baltic Park Loft w Świnoujściu z 83 apartamentami, który otwarty ma zostać w przyszłym roku przy kompleksie Baltic Park Molo. VacationClub Resort to druga tego typu inwestycja. Budynek z dwukondygnacyjnym holem wejściowym zlokalizowany będzie w centrum kurortu. Zaoferuje apartamenty od 22 do 46 m kw. z antresolą, aneksami kuchennymi, wykończone i umeblowane w nadmorskim minimalistycznym stylu z elementami boho. Każdy apartament posiadać będzie balkon lub taras. Przewidziano też m.in. basen zewnętrzny, park wodny dla dzieci i plac zabaw.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *